kose-na-pradlo.cz - Doprava

Poštové a expedičné náklady  

Rýchly prehľad:

Dopravca Cena s platbou vopred
DHL 10 EUR
Účet pre platbu vopred 4011494358/ 7500 (ČSOB - Bratislava)
IBAN SK46 7500 0000 0040 1149 4358
SWIFT CEKOSKBX

 

K cene tovaru účtujeme expedičný poplatok za doručenie:

Tovar zasielame poštou od 2 do max. 7 pracovných dní. Z dôvodu veľkého záujmu o tovar môže dôjsť k oneskoreniu dodania, ale snažíme sa urobiť maximum pre to, aby ste tovar dostali v čo najkratšom termíne. V prípade, že k oneskoreniu skutočne dôjde, prijmite naše úprimné ospravedlnenie. O oneskorení dodávky dlhšom ako 14 dní budete informovaní. Ďakujeme za pochopenie.

Cena za dopravu sa uvádza za jednu súpravu (nezáleží na počte kusov v súprave).
Pri objednaní viacerých súprav naraz platíte teda iba jedno dopravné.

 

 

DHL - zásilky na soukromou adresu: Vaši zásilku Vám doručí společnost DHL.  Standardní čas doručení je následující pracovní den po vyzvednutí. Při platbě předem převodem na účet jsou účtovány zasílací náklady ve výši 10 EUR.

č.ú.: 4011494358/ 7500 (ČSOB - Bratislava) Variabilní symbol je číslo objednávky

 

 

 

Cena za dopravu se udává za jeden set (nezáleží na počtu kusů v setu). Při objednání více setů najednou platíte pouze jedno dopravné.

  • Pri prevzatí zásielky je nutné skontrolovať obal zásielky – viditeľný kaz (poškodenie obalu) je nutné ihneď oznámiť a zaznamenať do prepravného listu. Zásielku je tak možné prevziať aj s týmto kazom bez obavy s následným uplatňovaním prípadnej škody.
  • Obsah zásielky skontrolujte po odjazde vodiča, vodič nečaká na kontrolu obsahu pri prevzatí – skryté kazy je možné ohlásiť do 3 dní po prevzatí zásielky a zažiadať o spísanie zápisu o škode.
SM Works